



8 990 ₴
Шафа - це потрібна річ для підтримки порядку в дитячій кімнаті, а модель Берн від Верес ще й відмінно доповнює будь-який інтер'єр. Шафа має 2 висувні шухляди, 4 полички, двоє дверей та штанги. Шухляди обладнані телескопічними направляючими з високим ступенем навантаження та захистом від повного виймання.
Шафа виготовлена з якісної сертифікованої ДСП, оснащена німецькою фурнітурою Hafele. Обладнана ременем для фіксації до стіни. Veres Safety System - це унікальна система безпеки, яка запобігає перекиданню шаф, комодів або пеленаторів компанії Верес.
Veres Safety System – система безпеки від перекидання для комодів, пеленаторів, шаф. Всі комоди Верес комплектуються вбудованим ремінцем кріплення для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє запобігти перекиданню комода на дитину, а також уникнути випадання ящиків, що робить використання комоду безпечнішим. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод убік під час збирання поверхні підлоги під ним. VSS дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження протягом усього терміну експлуатації виробу.
Особливості:
Veres Safety System – система безпеки від перекидання для комодів, пеленаторів, шаф. Всі комоди Верес комплектуються вбудованим ремінцем кріплення для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє запобігти перекиданню комода на дитину, а також уникнути випадання ящиків, що робить використання комода безпечнішим. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод убік під час збирання поверхні підлоги під ним. VSS дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження протягом усього терміну експлуатації виробу.
Характеристики:
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: ДСП.
Габаритні розміри (Д*Ш*В см): 90*50,3*207,1 (±0,3).
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): дві упаковки (209*57*9 та 189*54*11 (±1)).
Вага (нетто/брутто, кг): 86,8/90,5 (±3).
Поставляється: у розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП покрытая краской |
| Фасади | ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Высота шкафа | 2007 мм |
| Глубина шкафа | 503 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип шкафа | распашной |