

7 490 ₴
Шафа - це потрібна річ для підтримки порядку в дитячій кімнаті, а модель Берн від Верес ще й відмінно доповнює будь-який інтер'єр. Шафа має 7поличкок, двоє дверцят та штангу для одягу.
Шафа виготовлена з якісної сертифікованої ДСП, оснащена німецькою фурнітурою Hafele. Обладнана ременем для фіксації до стіни. Veres Safety System - це унікальна система безпеки, яка запобігає перекиданню шаф, комодів або пеленаторів компанії Верес.
Veres Safety System – система безпеки від перекидання для комодів, пеленаторів, шаф. Всі комоди Верес комплектуються вбудованим ремінцем кріплення для фіксації до стіни. Система VSS дозволяє запобігти перекиданню комода на дитину, а також уникнути випадання ящиків, що робить використання комоду безпечнішим. При цьому система VSS дозволяє відсувати комод убік під час збирання поверхні підлоги під ним. VSS дозволяє давати на обмежувач щоденне навантаження протягом усього терміну експлуатації виробу.
Особливості:
- 2 дверцят;
- 7 поличок;
- 1 штанги;
- німецька фурнітура Hafele;
Характеристики:
Виробник: Верес (Україна).
Матеріал: ДСП, дерево.
Габаритні розміри (Д*Ш*В, см): 85,4*47,5*179,7 (±0,3)
Розміри упаковки (Д*Ш*В, см): дві упаковки (174*40*11 та 176*52*11 (±1)).
Вага (нетто/брутто, кг): 72,9 / 77,0 (±3)
Поставляється: в розібраному вигляді.
Гарантія: 18 місяців.
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 7 шт |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Колір (відтінок) меблів | Біло-буковий |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП покрытая краской |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Фасади | ДСП |
| Ніжки | Дерево |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 854 мм |
| Высота шкафа | 1797 мм |
| Глубина шкафа | 475 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип шкафа | распашной |