
5 205 ₴
Кухонний куток "Софія-2" - це прекрасне доповнення Вашої кухні. Невеликий, компактної конструкції, він складаються з кутка, столика і табуреток з надійним кріпленням деталей і довговічною оббивкою.
Кольорова гамма:

Меблі, виготовлені у нестандартних комбінаціях, та із тканини замовника, реалізуються по договірній ціні
Кожні додаткові 10 см лавки вартують 600грн.
Характеристики:
Кухонний куток Софія
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель Орбита |
| Страна производитель | Украина |
| Тип мебели | лавка |
| Габаритные размеры лавки | |
| Высота лавки с учетом спинки | 890 мм |
| Высота сиденья лавки | 450 мм |
| Глубина лавки | 330 мм |
| Длина лавки | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Розмір лавки | 60 см. |
| дерево | Вільха |