

6 746 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ КРУЇЗ СВІТ МЕБЛІВ
Шафа 2Д Круїз Світ Меблів - містка шафа із дзеркальною секцією. Цьому меблевому елементу виробництва меблевої фабрики Світ меблів характерні чіткі геометричні форми і ефектне поєднання кольорів. Шафа зачиняється на 2 дверцяти, має одну штангу для тремпелів, 6 полиць. Шафа Круїз Світ Меблів здатна вмістити в себе достатньо речей.
Спальня Круїз - це унікальна спальня, так як вона укомплектована дуже якісною та дорогою фурнітурою, телескопічними напрямними з повним висуванням шухляд. При її виготовленні використано екологічно чисті матеріали та головне – фабрика пропонує її споживачам за оптимальною ціною, що дозволяє сім'ям із середнім статком спокійно її придбати. Спальня виконана в класичному стилі, проте має елементи модерну, такі як сучасні контрастні кольори, поєднання дерев'яної фактури з чисто-білими вставками, прямі залізні ручки та геометричні форми.
Спальня Круїз - подорож в світ комфорту і затишку.
Розміри: 900 х 2057 х 544
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: білий, дакар (ДСП).
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 2057 мм |
| Глубина | 544 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Світ Меблів |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 900 мм |
| Глубина шкафа | 544 мм |
| Высота шкафа | 2057 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 6 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |