





13 872 ₴
Ліжко-диван Melisa - чудово доповнить дитячу кімнату. Такий вибір ліжка забезпечує неординарний вигляд і одночасно якісний відпочинок дитини, а для компактного зберігання постільних речей передбачений досить великий ящик з двома відділеннями для білизни. Виготовлене ліжко фабрикою Viorina-Deko із якісних матеріалів у сучасному стилі. Вся продукція виготовляється лише з використанням якісної меблевої фурнітури.
Ліжко виготовляється з ЛДСП класу Е1 товщиною 16 мм. Тканина оббивки - високоякісний велюр Артекс - колекції Allure Premium у кольорах Cool grey та Rose. Також велюр Arteks - колекції Lounge у кольорі Coral.
Наповнення сидіння (спального місця) - пінополіуретан 100 мм на основі ЛДСП. Спальне місце -1900 х 900 мм. Є ящик для білизни або іграшок на виїзних роликах. Можлива додаткова опція у вигляді захисного бортика (колір ліжка). Розмір бортика: 70 х 35 х 5 см.
Упаковка створена у дві гофрокартонні коробки таких розмірів:
Характеристики:
Варіанти кольору оббивки: Cool grey, Rose, Coral
Габаритні розміри ліжка:
Габарити спального місця:
90x190 смКомплектація ліжка:
Ліжко додатково може комплектуватися захисним бортиком для безпеки дитини під час сну.
Розміри захисного бортика (додаткове замовлення):

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП ламинированная |
| Основание спального места | ДСП, ламинированная ДСП, мебельный щит |
| Максимальная нагрузка на спальное место | 120 кг |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 90х190 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Дно кроватки | ламинированная ДВП, ДСП, ЛДСП, мебельный щит |
| Тип подъемного механизма | Без подъёма |
| Обивочный материал | Велюр, Ткань |
| Колір оббивки | Cool grey |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Длина детской кровати | 197 см |
| Глубина детской кровати | 97 см |
| Общая высота детской кровати | 92 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Комплектация | |
| Матрас | Да |
| Стол | Нет |
| Выкатной стол | Нет |
| Стеллаж для книг и игрушек | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Стандартная лестница | Нет |
| Ступеньки | Нет |
| Лестница-комод | Нет |
| Защитный бортик | Нет |