

8 659 ₴
Прихожа Евіта Світ Меблів характеризується сучасним стильним дизайном, декорованими фасадами і функціональної конструкцією. Складається з однодверниї тумби з нішею і висувним ящиком, великого дзеркала, однодверної тумби для взуття з відкритим відділенням, панелі з гачками і полицею для головних уборів і шафи.
Характеристики:
Прихожа Евіта Світ Меблів
Корпус - ДСП, фасад - ДСП
Колір: венге / венге світлий
Розміри:
Ширина - 1400(мм)
Висота - 2070(мм)
Глибина - 355(мм)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Венге |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2070 мм |
| Глубина | 355 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |