
6 940 ₴
Стіл "Перс" від компанії НЕМАН - це ідеальне поєднання якості та дизайну для вашого будинку, зразок сучасного стилю та практичності, який стане відмінним акцентом у вашому інтер'єрі. Натхненний індустріальними мотивами цей стіл привнесе в простір атмосферу затишку і суворості одночасно. Товщина стільниці в 32 мм забезпечує не тільки відмінну міцність, а й довговічність, а стриманий дизайн з яскраво вираженою простотою чудово доповнить як робочу зону, так і обідню.
Матеріали високої якості, використані у виробництві, гарантують стійкість до зношування, а елегантна форма дозволить столу легко адаптуватися до будь-якого стилю інтер'єру, від мінімалізму до сучасного лофта. Перс - це надійність і стиль в одному рішенні, яке радуватиме вас довгі роки.
Металоконструкції серії лофт виготовлені по серійним кресленням, мають стандартні кріплення, пакування металоконструкції окреме від стільниці.
Матеріал:
Габаритні розміри:
Кольори: вугільний камінь, дуб торро


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Колір | Дуб кремона торро/Чорний |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1380 мм |
| Ширина стола | 675 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Каркас, ножки | металл |