


7 320 ₴
Обідній стіл "ТУРІН 780х780" від українського виробника Неман - це ідеальне поєднання функціональності, елегантності та міцності, яке збагатить вашу кухню та створить затишну атмосферу для обідів та посиденьок у колі родини та друзів.
З елегантними габаритними розмірами 780 мм завдовжки, 780 мм завширшки та 750 мм заввишки, цей стіл чудово вписується в різноманітні кухонні простори, забезпечуючи комфортне розміщення до чотирьох осіб.
Особливістю моделі є ніжки, виготовлені в стильному прямокутному дизайні з розмірами 60х45х730 мм. Ці ніжки не тільки забезпечують надійну підтримку столу, а й додають витонченості його вигляду.
Процес доставки максимально дбайливий та безпечний. Ваше замовлення буде упаковане в міцний картон з прокладками та додатково обмотане стретч-плівкою. При необхідності буде зроблено все необхідне, щоб забезпечити надійність та безпеку під час транспортування, навантаження та розвантаження.
Цей стіл стане невід'ємною частиною вашої кухні, надаючи їй стиль та затишок. Купуючи обідній стіл "ТУРІН", ви отримуєте не тільки функціональні та якісні меблі, але й гарантію довговічності протягом 18 місяців.
Матеріал:
Габаритні розміри:
Можливі варіанти виготовлення стола у кольорі: Білий глянець, Сірий глянець Р110, Чорний глянець Р 104, Оксид мат Р254, Оксид мат Р255
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Квадратный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Серый, Белый, Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 780 мм |
| Ширина стола | 780 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Вес | 17 кг |
| Толщина столешницы | 18 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |