


1 969 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОГО ПЕРЕДПОКОЮ СОРЕНТО АНТРАЦИТ/ДУБ СОНОМА СОКМЕ
Настінна вішалка Соренто, шириною 75 см і глибиною 27 см. Складається з: штанги для вішалок з верхнім одягом, полиці для головних уборів і гачків. Виготовляються з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у кольорі антрацит. Належить до модульних меблів у передпокій Соренто, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Антрацит |
| Количество крючков для одежды | 5 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Высота | 1050 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |