

1 376 ₴
Настінне дзеркало 600 Соренто, шириною 60 см. Належить до модульних меблів у передпокій Соренто, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 800 мм |