



3 883 ₴
Сучасна вузька шафа 1Д Соренто, шириною 60 см і глибиною 37 см. Складається з: висувної штанги для вішалок з верхнім одягом і полиці для головних уборів. Також до комплекту входять додаткові полиці, які можна розмістити замість висувної штанги. Виготовляються з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінацій кольорів: антрацит і дуб сонома. Належить до модульних меблів у передпокій Соренто, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1960 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 370 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | білий+дуб вікінг |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 600 мм |
| Глубина шкафа | 370 мм |
| Высота шкафа | 1960 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полки для белья | 5 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |