

5 344 ₴
Відкритий невеликий передпокій Тінто в сучасному стилі, шириною 120 см. Складається з тумби для взуття з двома відділеннями, дзеркала, гачків і труби для верхнього одягу, а також полиць для сумок або інших аксесуарів. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінації двох кольорів: дуб артізан і південне дерево темне. Передпокій Тінто підходить для невеликих коридорів.
Містить:
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 1920 мм |