


2 200 ₴
Вішакова панель Ганновер представлена у двох елегантних кольорових варіантах. Варіант з переважанням кольору "антрацит" сподобається шанувальникам сміливих рішень і сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де домінують суворі лінії та контрастні відтінки. Для тих, хто віддає перевагу більш природним і теплим кольорам, доступний варіант з домінуючим "дуб артизан", який привносить в інтер'єр затишок і природну гармонію. Виготовлена з ламінованого ДСП класу E1, вона безпечна для здоров'я, не містить шкідливих клейових складів і смол.
Вішак є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у поєднанні елементів та дозволяє створювати функціональний і стильний простір, ідеально відповідний сучасному інтер'єру коридору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 3 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |