

1 169 ₴
Елегантне дзеркало для передпокою Ганновер - ідеальний акцент для вашого інтер'єру. Є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у комбінації елементів і дає змогу створювати функціональний і стильний простір, який ідеально відповідає сучасному інтер'єру коридору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 844 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 580 мм |