


4 818 ₴
Комод 3Д для передпокою Ганновер представлений у двох елегантних кольорових варіантах. Варіант з переважанням кольору "антрацит" сподобається шанувальникам сміливих рішень і сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де домінують суворі лінії та контрастні відтінки. Для тих, хто віддає перевагу більш природним і теплим кольорам, доступний варіант з домінуючим "дуб артизан", який привносить в інтер'єр затишок і природну гармонію.
Виготовлений з ламінованого ДСП класу E1, цей комод безпечний для здоров'я, не містить шкідливих клейових складів і смол. Комод оснащений двома секціями з полицями, які зручно організовують зберігання взуття. Завдяки глибині 34 см, він стане ідеальним рішенням для вузького коридору.
Комод є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у поєднанні елементів та дозволяє створювати функціональний і стильний простір, ідеально відповідний сучасному інтер'єру коридору.
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Количество дверок | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 125 см |
| Глубина комода | 34 см |
| Высота комода | 121 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |