


1 661 ₴
Тумба 2Д для взуття Ганновер представлена у двох елегантних кольорових варіантах. Варіант з переважанням кольору "антрацит" сподобається шанувальникам сміливих рішень і сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де домінують суворі лінії та контрастні відтінки. Для тих, хто віддає перевагу більш природним і теплим кольорам, доступний варіант з домінуючим "дуб артизан", який привносить в інтер'єр затишок і природну гармонію.
Виготовлена з ламінованого ДСП класу E1, ця тумба безпечна для здоров'я, не містить шкідливих клейових складів і смол. Тумба 2Д складається з двох закритих секцій для зберігання взуття, а її верхня кришка може використовуватися як сидіння для комфортного взування. Завдяки глибині 34 см, тумба ідеально підходить для вузького коридору.
Тумба є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у поєднанні елементів та дозволяє створювати функціональний і стильний простір, ідеально відповідний сучасному інтер'єру коридору.
Матеріали:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Высота | 460 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Тип тумбы | прямая |
| Основные | |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип опор | Ножки |
| Тип мебели | тумба |
| Состояние | Новое |