


8 464 ₴
Шафа 2Д2Ш для передпокою Ганновер представлена у двох елегантних кольорових варіантах. Варіант з переважанням кольору "антрацит" сподобається шанувальникам сміливих рішень і сучасних мінімалістичних інтер'єрів, де домінують суворі лінії та контрастні відтінки. Для тих, хто віддає перевагу більш природним і теплим кольорам, доступний варіант з домінуючим "дуб артизан", який привносить в інтер'єр затишок і природну гармонію.
Виготовлена з ламінованого ДСП класу E1, ця шафа безпечна для здоров'я, не містить шкідливих клейових складів і смол. Дводверна шафа Ганновер поєднує в собі функціональність і стиль, пропонуючи ідеальне рішення для зберігання. За дверцятами шафи ховаються дві секції: одна оснащена висувною штангою для зручного розміщення верхнього одягу, інша включає полиці для акуратного зберігання речей. У нижній частині шафи розташовані дві шухляди, які забезпечують додаткове місце для дрібниць, допомагаючи підтримувати порядок у передпокої.
Шафа є частиною модульного передпокою Ганновер, що забезпечує гнучкість у поєднанні елементів та дозволяє створювати функціональний і стильний простір, ідеально відповідний сучасному інтер'єру коридору.
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 980 мм |
| Высота | 1960 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 500 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | білий+дуб вікінг |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 980 мм |
| Глубина шкафа | 500 мм |
| Высота шкафа | 1960 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 6 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |