

2 082 ₴
Настінна вішалка Нітро Софт в сучасному стилі, шириною 80 см. Складається з полиці для головних уборів, штанги для для вішалок і гачків. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у двох варіантах комбінацій кольорів: дуб вонтан/сірий графіт і дуб вотан/білий. Належить до модульних меблів у передпокій Нітро Софт, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Антрацит |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 3 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 270 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |