


1 602 ₴
Сучасна тумба для взуття 2Д Нітро в сучасному стилі, шириною 80 см. Складається з двох закритих секцій з полицями. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у двох варіантах комбінацій кольорів: дуб вонтан/сірий графіт і дуб вотан/білий. Належить до модульних меблів у передпокій Нітро, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Высота | 450 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Тип тумбы | прямая |
| Основные | |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип опор | Ножки |
| Тип мебели | тумба |
| Состояние | Новое |