

2 004 ₴
Вішалка Монте шириною 55 см і глибиною 30 см. Складається з: полиці для головних уборів і штанги для вішалок з верхнім одягом. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) у кольорі дуб артизан. Належить до модульних меблів Монте, ви можете підібрати необхідний комплект для передпокою в сучасному стилі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 3 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |