


5 702 ₴
Стильна маленька шафа 3Д Монте, шириною 60 см і глибиною 38 см. Складається з: висувну штангу для вішалок з верхнім одягом; полицю для головних уборів і відкриту нішу. Також до комплекту входять додаткові полиці, які можна розмістити замість штанги. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), і глянцевих МДФ фасадів, у двох варіантах комбінацій кольорів: білий і антрацит або білий і дуб артизан. Належить до модульних меблів Монте, ви можете підібрати необхідний комплект для передпокою в сучасному стилі.
Містить:
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1970 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 380 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | білий+дуб вікінг |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 600 мм |
| Глубина шкафа | 380 мм |
| Высота шкафа | 1970 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 8 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |