

4 097 ₴
Стильний комод 2Д1Ш з сидінням Селін, шириною 125 см і глибиною 35 см. Складається з: банкетки для взуття; шухляди, відкритих полиць і двох тумб з полицями. Банкетку можна ставити як вздовж комода, так і перпендикулярно йому, що дає можливість зекономити місце та ефективніше організувати простір вашого коридору. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у двох варіантах комбінацій кольорів: дуб артизан/білий і антрацит/дуб артизан. Належить до модульного передпокою Селін, ви можете підібрати комплект для вашого коридору.
Містить:
Банкетка має два варіанти розміщення - прямий і кутовий:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 125 см |
| Глубина комода | 35 см |
| Высота комода | 102 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |