

1 131 ₴
Дзеркало 700 Селін, шириною 70 см. Належить до модульного передпокою Селін, ви можете підібрати комплект для вашого коридору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 700 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 550 мм |