
6 615 ₴
Стильний маленький вузький передпокій Селін, шириною 125 см і глибиною 35 см. Комплект у передпокій складається з: комода з шухлядою, двома тумбами з полицями і трьома відкритими полицями; відкритої банкетки для взуття; настінної вішалки для верхнього одягу і навісного дзеркала. Банкетку можна ставити як вздовж комода, так і перпендикулярно йому, що дає можливість зекономити місце та ефективніше організувати простір вашого коридору. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у двох варіантах комбінацій кольорів: дуб артизан/білий і антрацит/дуб артизан. Передпокій Селін модульний, ви можете змінити комплектацію на необхідну вам.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 800 мм |
| Состав комплекта | |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 800 мм |
| Глубина | 800 мм |
| Высота | 1750 мм |