

2 495 ₴
Дзеркало 800 Камео шириною 80 см. Належить до модульних меблів у передпокій Камео, ви можете підібрати необхідний комплект для коридору в сучасному стилі.
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 800 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 800 мм |