


2 119 ₴
Сучасна тумба 800 1Д Камео, шириною 80 см і глибиною 35 см. Складається з закритої ніші для взуття. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) у двох варіантах кольору: шиншила сіра або кашемір. Фасади виготовляються з МДФ з фрезеруванням. Належить до модульних меблів у передпокій Камео, ви можете підібрати необхідний комплект для коридору в сучасному стилі.
Матеріали та фурнітура:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 500 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Тип тумбы | прямая |
| Основные | |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип опор | Ножки |
| Тип мебели | тумба |
| Состояние | Новое |