

2 930 ₴
Настінна вішалка 600 Камео шириною 60 см і глибиною 35 см. Складається зі штанги для вішалок з верхнім одягом; полиці для головних уборів і гачків. Виготовляється з МДФ з фрезеруванням, у двох варіантах кольорів: шиншила сіра або кашемір. Належить до модульних меблів у передпокій Камео, ви можете підібрати необхідний комплект для коридору в сучасному стилі.
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 2 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Ключница | Нет |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Крючки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 1400 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |