


1 528 ₴
Стильна низька закрита тумба для взуття 1Д Модена, шириною 75 см і глибиною 38 см. Містить: дві закриті ніші для взуття. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у кольорі антрацит. Належить до модульних меблів у передпокій Модена,, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 440 мм |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Тип тумбы | прямая |
| Основные | |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 |
| Цвет | Черный глянец |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Тип опор | Ножки |
| Тип мебели | тумба |
| Состояние | Новое |