


7 859 ₴
Стильна маленька шафа 1Д2Ш Санремо в сучасному стилі, шириною 94 см і глибиною 36 см. Містить: дзеркало; секцію з висувною штангою для вішалок з верхнім одягом і полицею для головних уборів; дві шухляди і відкриту секцію з полицями для аксесуарів. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з фасадами МДФ, у кольорі дуб вікінг. Належить до модульних меблів у передпокій Санремо, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Містить:
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 940 мм |
| Высота | 2110 мм |
| Производитель | Сокме |
| Глубина | 360 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 940 мм |
| Глубина шкафа | 360 мм |
| Высота шкафа | 2110 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 7 |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |