

2 139 ₴
Настінне дзеркало Санремо шириною 94 см. Рама виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з карнизом МДФ, у кольорі дуб вікінг. Належить до модульних меблів у передпокій Санремо, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Цвет | Серебристый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 940 мм |
| Толщина | 40 мм |
| Высота | 820 мм |