
19 288 ₴
Стильний комплект меблів для передпокою Санремо в сучасному стилі, шириною 283 см і глибиною 36 см. Складається з 5 елементів: шафа з висувною штангою, полицею для головних уборів, двома шухлядами та відкритою секцією з полицями; тумба для взуття з двома закритими секціями; настінна вішалка зі штангою; комод з двома шухлядами та тумбою з полицями; і настінне дзеркало. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з фасадами МДФ, у кольорі дуб вікінг. Меблі в передпокій Санремо модульні, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2830 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2830 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 2110 мм |