
13 002 ₴
Модульний Передпокій Модена - від компанії Сокме. Стриманий та лаконічний передпокій Модена, декорований профілем МДФ у кольорі "дуб вікінг" та "антрацит", чудово доповнить інтер'єр та створить затишок у Вашому будинку. Виготовлена з якісного ЛДСП, що забезпечує його довговічність та зносостійкість. Корпус та фасади виготовлені з ЛДСП. Корпус – 16,25 мм; фасад – 16 мм. Декоративні елементи із МДФ. Висувна вішалка. Край: ПВХ 0,6.
Перевагами є:
Передпокій представлений 5-ма елементами:
- шафа 2Д Модена Сокме
- комод 2Д Модена Сокме
- тумба 1Д для взуття Модена Сокме
- дзеркало Модена Сокме
- вішак Модена Сокме
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1950 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1950 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 1975 мм |