
12 840 ₴
Сучасний сірий модульний передпокій Камео шириною 160 см і глибиною 35 см. Комплект складається з: комода з шухлядою і закритими полицями; настінного дзеркала; тумби для взуття і настінної вішалки для верхнього одягу. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол) у двох варіантах кольору: шиншила сіра або кашемір. Фасади виготовляються з МДФ з фрезеруванням. Комплект у передпокій Камео відмінний варіант для вузького довгого коридору в сучасному стилі.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Набір меблів у коридор Камео модульний, що дає можливість вибрати іншу, необхідну вам комплектацію.
Матеріали та фурнітура:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1600 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1600 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Высота | 1900 мм |