
14 726 ₴
Меблі для передпокою Палермо у скандинавському стилі, шириною 209 см і глибиною 37 см. Передпокій складається з: дводверної шафи з висувною штангою і полицею для головних уборів; тумби для взуття з закритою нішею з полицями; настінного вішака; комода з шухлядою і полицями; і настінного дзеркала. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), з фасадами МДФ, у комбінації кольорів: дуб вікінг і білий. Комплект меблів у передпокій Палермо модульний, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору. Завдяки вдалому поєднанню кольорів передпокій стане ідеальним доповненням інтер'єру як у світлій, так і в темній колірній гамі.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2090 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2090 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1930 мм |