
14 365 ₴
Стильна біло-сіра вузька стінка в передпокій Монте, шириною 205 см і глибиною 38 см. Комплект у передпокій складається з: дводверної шафи для одягу та взуття; комоду-тумби для взуття та інших речей; вішалки з гачками та штангою; а також навісного дзеркала. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), і глянцевих МДФ фасадів, у двох варіантах комбінацій кольорів: білий і антрацит або білий і дуб артизан. Стінка в коридор Монте підійде для довгого вузького коридору в сучасному стилі.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2050 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2050 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 1970 мм |