
11 577 ₴
Комплект меблів для коридору Нітро Софт в сучасному стилі, шириною 217 см. Комплект у передпокій складається з: шафи-пенала для одягу зі штангою і шухлядами; тумби для взуття; настінної вішалки зі штангою; високого комода і дзеркала. Виготовляється з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у двох варіантах комбінацій кольорів: дуб вонтан/сірий графіт і дуб вотан/білий. Глибина комплекту 34 см, чим відмінно підходить для довгого вузького коридору. Меблі в передпокій Нітро Софт модульні, що дає можливість підібрати необхідний вам комплект.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2170 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП, МДФ |
| Фасады | МДФ, ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2170 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Высота | 1950 мм |