
11 146 ₴
Стильний вузький передпокій Віва, шириною 180 см і глибиною 37 см. Складається з шафи-пенала з висувною штангою; тумби для взуття з вішалкою для верхнього одягу; і дзеркала з тумбою для взуття. Виготовляється з ламінованого ДСП товщиною 16 мм класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінації кольорів: дуб крафт табако і дуб крафт золотий. Комплект у передпокій Віва належить до однойменної модульної меблевої системи, що дає можливість вибрати необхідну комплектацію для вашого коридору в сучасному стилі.
До комплекту входить (шир*вис*глуб):
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1800 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1800 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2060 мм |