
9 727 ₴
Передпокій «Ніагара» - це стильне і компактне рішення для невеликих приміщень, особливо вузьких коридорів. У комплект входить дводверна шафа з висувною штангою для вішалок, де можна зберігати одяг та тумба під взуття 580/3Д. Відкриті полиці внизу призначені для взуття, а у верхній частині розташовані додаткові полиці для шапок, шарфів або інших аксесуарів. У передпокої також передбачено дзеркало і три висувні шухляди на роликових напрямних, які чудово підійдуть для зберігання дрібниць - косметики для взуття, ложок, ключів та інших предметів.
Модель доступна у двох колірних рішеннях: корпус у кольорі «дуб сонома» з фасадами «венге», або з фасадами в білому матовому виконанні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 2 |
| Цвет | Венге |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1710 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1710 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Высота | 1980 мм |