
12 069 ₴
Модульні меблі для передпокою Барселона, виконані в сучасному стилі та гармонійно поєднують білий колір з відтінком дуб артизан, майстерно імітуючи текстуру натурального дерева, що додає інтер'єру тепло й природність. Виготовлені з ламінованого ДСП класу E1, вони безпечні для здоров'я, не містять шкідливих клейових складів і смол.
Передпокій являє собою продуману комбінацію функціональних елементів. Висока шафа з двома дверцятами пропонує містке рішення для зберігання верхнього одягу та інших речей. Відкрита вішалка з гачками і полицею дає змогу зручно розмістити верхній одяг, аксесуари та головні убори, зберігаючи порядок у передпокої. Висока тумба оснащена дзеркальними дверцятами і полицями для зберігання, а також гачками для верхнього одягу. У нижній частині розташоване закрите відділення з полицями для взуття, що робить її практичним рішенням для підтримання порядку.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Ви можете змінити цю комплектацію, вибравши інші елементи модульної системи Барселона.
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2010 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2010 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2030 мм |