
7 464 ₴
Набір меблів для передпокою Соренто, шириною 135 см і глибиною 37 см. Передпокій складається з: шафи-пенала з висувною штангою і полицею для головних уборів; тумби для взуття з двома закритими секціями з полицями; та настінного вішака. Виготовляються з ламінованого ДСП класу Е1 (не містить шкідливих для людини клеїв і смол), у комбінацій кольорів: антрацит і дуб сонома. Меблі в передпокій Соренто модульні, що дає можливість підібрати необхідний комплект для вашого коридору.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 3 |
| Цвет | Антрацит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 1350 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1350 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1960 мм |