
26 180 ₴
Модульні меблі для спальні Сара поєднують елегантний дизайн з функціональністю, створюючи ідеальний інтер'єр для вашої спальні. Гарнітур виконаний у стильній комбінації двох кольорів: піно ауреліо та мадагаскар нельсон. Виготовлені з ламінованого ДСП класу E1, з декоративними накладками з МДФ, ці меблі повністю безпечні для здоров'я, не містять шкідливих клейових складів і смол.
Комплект включає:
-Чотиридверна шафа містить дві секції зі штангами для вішалок - одну велику й одну меншу, секцію з полицями для білизни та шухляду. Центральні дверцята шафи прикрашені двома дзеркалами, що додає функціональності та елегантності.
- Двоспальне ліжко 160х200 см, яке забезпечує комфортний і повноцінний відпочинок. Витончені лінії і гармонійні відтінки ліжка роблять його центральним елементом гарнітура, надаючи спальні завершеного і стильного вигляду.
- Дві приліжкові тумби з шухлядами, які ідеально підходять для зберігання книг, розміщення ламп та інших необхідних дрібниць біля ліжка, забезпечуючи зручний доступ до речей і додаючи елемент порядку й затишку.
- Комод з чотирма шухлядами являє собою універсальне рішення для зберігання та організації речей. Кожна шухляда надає достатньо простору для акуратного розміщення одягу, білизни, аксесуарів або інших необхідних предметів.
Завдяки своїм нейтральним відтінкам і чітким лініям, гарнітур Сара ідеально вписується в сучасний стиль, додаючи відчуття легкості та елегантності.
Модульна спальня Сара надає широкі можливості для створення індивідуального рішення. Ви можете гнучко комбінувати її елементи, щоб сформувати ідеальний комплект, що відповідає розміру вашої спальні та вашим уподобанням, створюючи гармонійний і функціональний простір.
Ціну вказано за ліжко без основи під матрац (ламелі) і без матраца. Їх можна замовити окремо.
Розміри елементів спальні (шир*вис*глуб):
Ви можете змінити комплектацію спальні Сара, додавши або замінивши елементи, щоб підібрати ідеальне рішення для вашого інтер'єру.
Матеріали:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 175 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 91 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 180 см |
| Глубина шкафа | 58 см |
| Высота шкафа | 212 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Высота комода | 82 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 36 см |
| Высота тумбы | 41 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |