
17 344 ₴
Меблі в передпокій Барі в стилі лофт привносять в інтер'єр поєднання сучасності та природної естетики. Виготовлені з ламінованого ДСП класу E1, ці меблі безпечні для здоров'я, оскільки не містять шкідливих клейових складів і смол. Композиція виконана у вишуканій комбінації двох відтінків: вудкон і дуб гранж пісочний, який чудово передає текстуру натурального дерева.
Меблі встановлені на міцні металеві ніжки, що не лише додає виробу стильного індустріального вигляду, але й спрощує процес прибирання, дозволяючи легко очищати простір під меблями.
У комплект входять: дводверна шафа зі штангою і двома полицями; тумба для взуття з двома шухлядами і закритою нішею; настінна вішалка зі штангою і гачками; комод з шухлядою і тумбою з полицями всередині; і дзеркало.
Прихожа є частиною модульної системи Барі, яка дає можливість гнучко використовувати її елементи для облаштування не тільки коридору, а й спальні або вітальні, створюючи завершений і гармонійний інтер'єр.
Передпокій складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Передпокій Барі модульний, що надає вам можливість самостійно налаштувати його комплектацію, створюючи ідеальне рішення для вашого інтер'єру.
Матеріали та фурнітура:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | модульная |
| Количество предметов | 5 |
| Цвет | Антрацит |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 2400 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2400 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 1910 мм |