
34 628 ₴
Спальний гарнітур Барі в стилі лофт привносить в інтер'єр поєднання сучасності та природної естетики. Виготовлений з ламінованого ДСП класу E1, ці меблі безпечні для здоров'я, оскільки не містять шкідливих клейових складів і смол. Композиція виконана у вишуканій комбінації двох відтінків: вудкон і дуб гранж пісочний, який майстерно передає текстуру натурального дерева.
Меблі встановлені на міцні металеві ніжки, що не лише додає виробу стильного індустріального вигляду, але й спрощує процес прибирання, дозволяючи легко очищати простір під меблями.
До комплекту входять: велика чотиридверна шафа; дві приліжкові тумбочки; комод з чотирма шухлядами та двоспальне ліжко 160*200 см.
Спальний комплект є частиною модульної системи Барі, що дає можливість гнучко використовувати її елементи для облаштування не тільки спальні, а й вітальні або передпокою, створюючи завершений і гармонійний інтер'єр.
Ціну вказано за ліжко без основи під матрац (ламелі) і без матраца. Їх можна замовити окремо.
Спальня складається з таких елементів (шир*вис*глуб):
Спальня Барі модульна, що надає вам можливість самостійно налаштувати її комплектацію, створюючи ідеальне рішення для вашого інтер'єру.
Матеріали та фурнітура:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 4-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 213 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 89 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 200 см |
| Глубина шкафа | 60 см |
| Высота шкафа | 219 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 79 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 97 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 54 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Высота тумбы | 48 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |