
2 141 ₴
Вішалка 80 Мортіз - від виробника Меблі Сервіс - красива та стильна. Допоможе заощадити Ваш вільний простір. Вішалка має п'ять гачків, штангу для одягу та поличку головних уборів. Буде чудовим доповненням Вашого передпокою
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ, скло.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная, Навесная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Цвет | Коричневый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для дома |
| Количество крючков | 5 |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Крючки | металл |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Высота | 1460 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |