




3 348 ₴
Тумба для взуття 80 1Д Мортіз - від виробника Меблі Сервіс - стильний і необхідний елемент передпокою. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання. Тумба має одне закрите відділення з відкидним фасадом. Усередині розташована одна поличка. Буде чудовим доповненням Вашого передпокою.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб вотан |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 800 мм |
| Глубина | 401 мм |
| Высота | 513 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП, МДФ |
| Фасады | ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |