
29 806 ₴
Спальня з ЛДСП/МДФ Мортіз Дуб вотан Мебель Сервіс
Спальня Мортіз - від виробника Меблі Сервіс - гарний набір меблів, який вас порадує бездоганною якістю та стильним дизайном. Це багатофункціональні меблеві гарнітури, складені з окремих компонентів. Перевагою є можливість збирати лише ті елементи, які вам потрібні та змінювати конфігурацію залежно від габаритів приміщення та потреб. Багатогранність та різноманітність компонентів спальні дозволяють кожному підібрати меблі під свій інтер'єр.
Ліжко комплектується ламельним ортопедичним підставою. Матрац у вартість комплекта не входить.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: МДФ, ЛДСП, дзеркало, ручки - метал.
У комплект входить:
- Шафа 3Д2Ш Мортіз Меблі Сервіс
- Ліжко 160 (каркас) Мортіз Меблі Сервіс
- Тумба приліжкова (2шт.) Мортіз Меблі Сервіс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб вотан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206.9 см |
| Ширина кровати | 147.3 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 89.1 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 137 см |
| Глубина шкафа | 59.8 см |
| Высота шкафа | 210 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 57.8 см |
| Глубина тумбы | 40.1 см |
| Высота тумбы | 50.9 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |