





8 514 ₴
Комод 2Д3Ш Мортіз - від виробника Меблі Сервіс - дводверний, практичний та місткий. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання. Комод має три висувні ящики і два закриті відділення з поличкою всередині кожного, яке відмінно підійде для зберігання речей, аксесуарів та іншого приладдя. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, передпокою.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб вотан |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ, ДСП |
| Декоративные элементы | МДФ |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 160.2 см |
| Глубина комода | 40.1 см |
| Высота комода | 83.9 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Плавное закрывание дверок | Да |