
33 397 ₴
Спальня з ДСП Бруклін Дуб крафт золотий Меблі Сервіс
Модульна спальня Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - це сучасний модульний комплект меблів, створений для оформлення стильної спальні. Відсутність ручок на фасадах підкреслює стиль мінімалізм та практичність. Це багатофункціональні меблеві гарнітури, складені з окремих компонентів. Перевагою є можливість збирати лише ті елементи, які вам потрібні та змінювати конфігурацію залежно від габаритів приміщення та потреб. Багатогранність та різноманітність компонентів системи дозволяють кожному підібрати меблі під свій інтер'єр.
Ціна на систему залежатиме від вибраної конфігурації.
Колір: Дуб крафт золотий, Білий.
Матеріал: ДСП.
Включає такі елементи:
- Шафа-купе Бруклін з антресоллю
- Комод 2Д4Ш Бруклін Меблі Сервіс
- Туалетний стіл 4Ш Бруклін Меблі Сервіс
- Тумба приліжкова 2Ш Бруклін Меблі Сервіс (2 шт)
- Дзеркало Бруклін Меблі Сервіс
- Ліжко 160 (каркас з ламелями) Бруклін Меблі Сервіс
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 7 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф-купе | 1 шт |
| Шкаф для одежды (распашной) | 2-х дверный |
| Прикроватная тумбочка | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Каркас кровати | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205.2 см |
| Ширина кровати | 169 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 87.8 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 150.4 см |
| Глубина шкафа | 60.3 см |
| Высота шкафа | 199.6 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 138.4 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 98.6 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 40.4 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 39.6 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 90 см |
| Высота зеркала | 60 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Да |
| Матрас | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |