


3 953 ₴
Пенал 1Д3П2Ш Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - практичний і місткий. Високоякісні матеріали та конструкція гарантують тривалий термін служби та стабільну роботу навіть за інтенсивного використання. Вітрина має за дверцятами три полиці, три відкриті секції, а також дві висувні ящики. Замість ручок проміжки між фасадами. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, дитячої кімнати.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип витрины | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Тип фасада | прямой |
| Комплектация встроенным баром | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления витрины | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры витрины | |
| Ширина витрины | 804 мм |
| Глубина витрины | 358 мм |
| Высота витрины | 1796 мм |