


2 167 ₴
Стелаж 4П1Ш Бруклін - від виробника Меблі Сервіс - практичний і функціональний. Стелаж має чотири відкриті полиці, а також простору скриньку внизу. Замість ручок проміжки між фасадами. Буде чудовим доповненням Вашої спальні, вітальні, дитячої кімнати.
Колір: Дуб Вотан.
Матеріал: ЛДСП, МДФ.
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 604 мм |
| Высота шкафа | 1796 мм |
| Глубина шкафа | 358 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 604 мм |
| Глубина стеллажа | 358 мм |
| Высота стеллажа | 1796 мм |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |